Koncert Anrdrea Bocelli  – zmiana terminu!
Strona Główna Aktualności Koncert Anrdrea Bocelli – zmiana terminu!

Koncert Anrdrea Bocelli – zmiana terminu!

DRODZY WIDZOWIE,

w związku z panującą obecnie sytuacją w kraju związaną z pandemią COVID-19, zmuszeni jesteśmy do przełożenia terminu koncertu ANDREA BOCELLI w Tauron Arena Kraków. Wydarzenie, które miało się odbyć 21 listopada 2020r. zostaje przeniesione na 28 sierpnia 2021r.

Wszystkie zakupione dotychczas bilety wstępu zachowują swoją ważność i obowiązują w nowym terminie. Jesteśmy przekonani, że koncert przeniesiony na sierpień 2021r. będzie miał wyjątkowy charakter i z nawiązką zrekompensuje Państwu dłuższy czas oczekiwania.

Do zobaczenia!

OPIS WYDARZENIA:

16 wydanych albumów.
Ponad 90 milionów sprzedanych płyt.
Zdobywca prestiżowych nagród muzycznych.

ANDREA BOCELLI
-THE WORLD’S MOST BELOVED TENOR-

Koncert w TAURON ARENA w Krakowie 28 sierpnia 2021!

 

Wybitny włoski tenor Andrea Bocelli wystąpi w sierpniu 2021 roku, w TAURON ARENIE w Krakowie. Ten wyjątkowy, ceniony na całym świecie artysta powraca po 4 latach do stolicy małopolski. Jego koncerty od lat cieszą się niezwykłą popularnością, a bilety zostają wyprzedane na długo przed datą wydarzenia. W Krakowie tenor zaprezentuje swój bardzo bogaty repertuar, który zawiera najbardziej znane i najpiękniejsze perły jego całej muzycznej twórczości. Niewątpliwie będzie to wielkie wydarzenie dla miłośników operowych arii jak i ballad muzyki popularnej. Artyście na scenie towarzyszyć będzie orkiestra, chór oraz wyjątkowi goście towarzyszący. Podczas ostatnich koncertów byli to m.in.: światowej sławy dyrygent Marcello Rota, sopranistka Maria Aleida, śpiewaczka operowa Ilaria Della Bidia czy syn artysty Matteo Bocelli – który wspólnie z ojcem wydał ostatnio wzruszający singiel Fall On Me”.

Duet Andrea Bocelli z synem Matteo Bocelli “Fall On Me” możecie posłuchać  tutaj.

Andrea Bocelli jest wybitnym muzykiem, solistą z ponad 25-letnim doświadczeniem. Na największe sceny muzyczne tego świata wspiął się przebojem „Con te Partiro”, potem utwór wykonał także w niezapomnianym duecie z Sarah Brightman pod angielskim tytułem „Time To Say Goodbye”. Fani kochają również jego utwory tj.: Canto della Terra”, „Vivere”, „E Più Ti Penso”, „Vivo per lei”, „Nessun dorma” czy „Va pansiero”.  Od tamtego czasu artysta wydał 16 albumów studyjnych, sprzedał ponad 85 milionów płyt i odbył liczne trasy koncertowe. W trakcie tych koncertów Bocelli występował w najbardziej prestiżowych salach oraz miejscach na świecie m.in La Scali czy Metropolitan Opera, a także na wieży Eiffla czy u stóp Statui Wolności. Uświetnił swoimi występami również takie wydarzenia jak: Igrzyska Olimpijskie i Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej.

Serdecznie zapraszamy na ten wyjątkowy koncert!