The Neighbourhood

The Neighbourhood

Kochani,

niestety restrykcje dotyczące organizacji koncertów z powodu pandemii covid-19 w większości krajów na świecie nadal obowiązują. W związku z tą ciężką dla Wszystkich sytuacją zespół The Neighbourhood jest zmuszony przełożyć europejską trasę koncertową zaplanowaną na 2021 rok. -> Każdy dotychczas zakupiony bilet zachowuje swoją ważność w nowym terminie.

Nowe terminy koncertów w Polsce:
20.11.2021 Warszawa (Torwar) przeniesiony na: 28.09.2022
16.11.2021 Kraków (Klub Studio) przeniesiony na: 03.10.2022
17.11.2021 Kraków (Klub Studio) przeniesiony na: 04.10.2022

Przy szybko wzrastającej liczbie osób zaszczepionych wszyscy spoglądamy już bardzo optymistycznie na 2022 rok!

Dziękujemy że jesteście z nami i swoimi kochanymi artystami!

Europejska trasa koncertowa zespołu The Neighbourhood przeniesiona na 2022 rok będzie promować najnowszą twórczość grupy, w tym album Chip Chrome The Mono-Tones wydany przez Columbia Records. Ta kochana przez widzów kalifornijska formacja łącznie zagra 24 show (w tym 3 w Polsce), będzie to pierwsza jak do tej pory tak duża trasa koncertowa tego zespołu w Europie!

Teledysk Middle of Somewhere stał się inspiracją dla nowej twórczości zespołu, pozwoliło to na ewolucję w brzmieniu i przyczyniło się do intensywnej pracy nad kolejnym krążkiem. Utwory jakie znajdziecie na najnowszej płycie to: Chip Chrome, Pretty Boy, Lost in Translation, Devil’s Advocate, Hell or High Water, Cherry Flavoured, The Mono-Tones, BooHoo, Silver Lining, Tobacco Sunburst oraz Middle of Somewhere.

Chip Chrome The Mono-Tones możecie posłuchać tutaj: https://thenbhd.lnk.to/CCTMTPS

Artyści The Neighbourhood – Jesse, Brandon, Zachary, Jeremy i Michael, czekają na Was i zapewniają, że koncerty przeniesione na 2022r. będą miały wyjątkowy charakter i z nawiązką zrekompensują Wam dodatkowy czas oczekiwania. U boku The Neighbourhood wystąpią goście specjalni – obserwujcie profile NBHD a wkrótce dowiecie się kto to będzie!

Do zobaczenia!

Osoby, które nie ukończyły 13 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką dorosłego przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna!

Małoletni, którzy ukończyli 13 lat, muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna na udział w imprezie – dokument do pobrania TUTAJ

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych TUTAJ

 

*Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.


Praktyczne informacje

Otwarcie bram: na 1 godzinę przed rozpoczęciem
Czas trwania: 120 minut
Przerwy: brak przerw
Bezpłatny wstęp dla dzieci: nie
Próg wiekowy: 16 lat
Zniżki: brak

Sprzedaż biletów: www.ebilet.pl / www.eventim.pl

Zamówienia grupowe (powyżej 10 biletów): rezerwacje@makroconcert.pl