Bi-2 – Katowice

Bi-2 – Katowice

Rockowy zespół Bi-2 wystąpi w Katowicach 15 grudnia 2024, w ramach światowej trasy koncertowej „Hallelujah”!
Bilety dostępne na www.biletinfo.pl

Poczuj magię rocka z Bi-2!
Katowice, 15 grudnia 2024 – SPODEK

Zespół Bi-2 obecnie koncertujący w USA i Europie zagra również w Katowicach, w ramach światowej trasy koncertowej „Hallelujah”. Wydarzenie będzie miało miejsce w katowickim SPODKU – 15 grudnia 2024 roku. Artyści zagrają swoje największe hity, takie jak: „Prayer”, „Slippery Streets”, „My Love”, „Varvara”, „My Rock and Roll”, „Silver”, „Nobody Writes to the Colonel” i wiele innych, które zdobyły popularność wśród fanów. Grupa zaprezentuje również swój najnowszy album z 2022 roku pt. „Hallelujah”, który nadał nazwę tegorocznej trasie. Album „Hallelujah” stał się pomostem pomiędzy erą pandemii COVID-19 a przełomowym rokiem 2022, przenosząc słuchaczy w emocjonalną podróż pełną pragnień zachowania wierności ideałom – miłości, godności i wolności.

Historia Bi-2 rozpoczęła się na Białorusi w punkowych latach 80-tych i toczyła się przez trudne czasy ich emigracji m.in. do Izraela i Australii. Grupa założona przez wokalistę Liowę (Egor Bortnik) i gitarzystę Szurę (Alexandr Uman), szybko zdobyła rozgłos dzięki swojemu oryginalnemu brzmieniu, podejściu do sztuki rocka i niezwykłym show prezentowanym na żywo. Ważnym punktem ich kariery były również ścieżki dźwiękowe do filmów takich jak „Brother 2”, „What Men Are Talking About” czy „Election Day”. Dodatkowo, w ich dorobku znajduje się projekt o nazwie „Odd Warrior”, w którym brali udział światowej klasy gwiazdy muzyki pop, współpracując z orkiestrą symfoniczną. Na przestrzeni lat twórczość zespołu została doceniona zarówno przez krytyków, jak i fanów, co zaowocowało zdobyciem wielu prestiżowych nagród.

Obecny skład zespołu (nadal z Liową i Szurą na czele) gwarantuje koncerty, które zapisują się na kartach historii. Ich twórczość w dalszym ciągu ewoluuje, obejmując różnorodne gatunki muzyczne. Bi-2 tworzy muzykę, która działa nie tylko na emocje, ale także na ciało i duszę. Katowickie spotkanie z Bi-2 będzie nie tylko koncertem, będzie to rockowa euforia, jaką tylko ten zespół może widzom w pełni zagwarantować. Artyści opowiedzą o historii ludzkiej siły w obliczu trudności, o hołdzie nad przeciwnościami losu napełnionymi miłością i niezachwianą nadzieją. To wyjątkowa okazja, by poczuć pulsującą energię rocka z Bi-2 i przeżyć chwile pełne mocy, magii, radości i wspólnoty.

Energetyczna noc w katowickim SPODKU czeka na Ciebie – 15 grudnia 2024 roku! Dołącz do tego muzycznego widowiska i zapisz się na kartach historii rocka. Więcej informacji o koncercie oraz bilety na www.biletinfo.pl