Bi-2 – Symfonicznie – Warszawa

Bi-2 – Symfonicznie – Warszawa

Rockowy zespół Bi-2 wystąpi w Warszawie 14 grudnia 2024, wraz z orkiestrą symfoniczną!

Bilety dostępne na www.biletinfo.pl


Warszawa, 14 grudnia 2024 – COS Torwar

Zespół Bi-2, który obecnie podbija serca fanów w USA i Europie, przygotowuje się do niezapomnianego koncertu w Warszawie, który odbędzie się 14 grudnia 2024 roku na scenie COS Torwar. Tym razem artyści zagrają nie tylko swoje największe hity ze wszystkich albumów BI-2, ale również połączą swoją muzykę z potężną energią orkiestry symfonicznej. Koncerty z udziałem orkiestry Bi-2 to wyjątkowe wydarzenia, które łączą w sobie uroczystość i tajemniczość, wzbogacając je o gotycki klimat oraz przepiękne kostiumy sceniczne.

Projekt „Bi-2 z orkiestrą” istnieje już od blisko dwóch dekad, w trakcie których zespół współpracował z najlepszymi międzynarodowymi orkiestrami, wydając łącznie 4 albumy studyjne. Proces tworzenia albumów podąża tradycyjną ścieżką, gdzie do masteringu i miksowania zapraszani są doświadczeni dźwiękowcy, a nagrania odbywają się w legendarnych światowych studiach muzycznych.

Historia Bi-2 rozpoczęła się na Białorusi w punkowych latach 80-tych i toczyła się przez trudne czasy ich emigracji m.in. do Izraela i Australii. Grupa założona przez wokalistę Liowę (Egor Bortnik) i gitarzystę Szurę (Alexandr Uman), szybko zdobyła rozgłos dzięki swojemu oryginalnemu brzmieniu, podejściu do sztuki rocka i niezwykłym show prezentowanym na żywo. Ważnym punktem ich kariery były również ścieżki dźwiękowe do filmów takich jak „Brother 2”, „What Men Are Talking About” czy „Election Day”. Dodatkowo, w ich dorobku znajduje się projekt o nazwie „Odd Warrior”, w którym brali udział światowej klasy gwiazdy muzyki pop, współpracując z orkiestrą symfoniczną. Na przestrzeni lat twórczość zespołu została doceniona zarówno przez krytyków, jak i fanów, co zaowocowało zdobyciem wielu prestiżowych nagród.

Obecny skład zespołu (nadal z Liową i Szurą na czele) gwarantuje koncerty, które zapisują się na kartach historii. Ich twórczość w dalszym ciągu ewoluuje, obejmując różnorodne gatunki muzyczne. Bi-2 tworzy muzykę, która działa nie tylko na emocje, ale także na ciało i duszę. Warszawskie spotkanie z Bi-2 będzie nie tylko koncertem, będzie to rockowa euforia, jaką tylko ten zespół może widzom w pełni zagwarantować. Artyści opowiedzą o historii ludzkiej siły w obliczu trudności, o hołdzie nad przeciwnościami losu napełnionymi miłością i niezachwianą nadzieją. To wyjątkowa okazja, by poczuć pulsującą energię rocka z Bi-2 i przeżyć chwile pełne mocy, magii, radości i wspólnoty.

Energetyczna noc na warszawskim Torwarze czeka na Ciebie – 14 grudnia 2024 roku! Dołącz do tego muzycznego widowiska i zapisz się na kartach historii rocka. Więcej informacji o koncercie oraz bilety na www.biletinfo.pl